KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13491084
nr 1349 1084
Jacques Rigaud
(1681-1754), Frankrike
Etsning, Vy över Paris Notre Dame upp till Pont de la Tournelle, 24x48cm. Signerad
Jacques Rigaud, fransk bildkonstnär född 1681, död 1754.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 28 september 2020
kl 20:05:41
28/9 20:00:42
Jacques Rigaud
Läs mer om Jacques Rigaud